Wednesday, May 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeKuvendarja Tasholli thotë se e vërteta do të dalë në dritë, zotohet...

Kuvendarja Tasholli thotë se e vërteta do të dalë në dritë, zotohet në pafajsinë e familjarëve

Kuvendarja e LDK-së në Lipjan, Albiona Tasholli ka reaguar pasi organet e rendit ia arrestuan prindin dhe vëllanë pas rastit të 37 vjeçarit i cili dyshohet se është vetëvrarë shkaku i presionit për fajde. Tasholli bënë me dije se e vërteta do të dalë në dritë dhe se familjarët e saj janë të pafajshëm.

Postimi i plotë:

E vërteta, pa dyshim që do të dalë në dritë.”Ndërkohë që përjetoj presion psikologjik nga mediat me akuza të rreme, betohem se do të vijë dita kur do të ballafaqohem edhe me ju para organeve të drejtësisë!”Gjithsesi, mendoj që nuk duhet të flitet fjala e fundit e para!

Sqarimi im i fundit për këtë rast!
Po jemi të pafajshëm!

lexo edhe: https://rrjeti.info/index.php/2024/05/15/ekskluzive-arrestohen-babe-e-bire-per-shtytje-ne-vetevrasjen-e-te-riut-nga-lipjani/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2U9dCNOEF9S1UViWdip_sZ1_406Fy7XnXPT0_c9W7isoJluGynD4scw-g_aem_AXquFpUeQf2qm-jZj-DX5dAfHSBufVtePhl01cVaL6CZuCbheyupFIujx8dOmg2WUagn9AegZlmWSloQNxrbUA7_

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com