Saturday, April 20, 2024
No menu items!
spot_img

Mos i humbni

opinione

SPORT

Muzike

Gjatë viteve të fundit SHKK-ja ka parandaluar kontrabandimin e 130 rasteve brenda institucioneve korrektuese

Shërbimi Korrektues i Kosovës (ShKK), ka mbajtur të mërkurën Konferencën e Donatorëve, me ç’rast u prezantua gjendja ekzistuese e institucioneve korrektuese, raporton Ekonomia Online. Fillimisht...

QËndro i informuar

16,985FansaPëlqeje
2,458NdjekësitNdjek
61,453AbonentëAbonohu
- Advertisement -
Google search engine

Lajmet e fundit

Prokuroria ia shmang dy vepra penale të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Prokuroria e Ferizajt në kërkesën për paraburgim, ka ngarkuar për vrasje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje Valon Aliun, i cili dyshohet se vrau...

të gjitha

Prokuroria ia shmang dy vepra penale të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Prokuroria e Ferizajt në kërkesën për paraburgim, ka ngarkuar për vrasje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje Valon Aliun, i cili dyshohet se vrau...

Vrasje në tentativë në Ferizaj, i dyshuari një 17 vjeçar

Policia e Kosovës ka njoftuar se një 20 vjeçar është lënduar me thikë nga një 17 vjeçar. Rasti ka ndodhur sot në Ferizaj. I lënduari nga...

Dyshohet se për gati një vjet e detyroi të miturën të kryejë marrëdhënie seksuale, paraburgoset një burrë nga Ferizaj

Gjykata Themelore në Ferizaj i ka caktuar masën e paraburgimit kundër të pandehurit I.R. meqë dyshohet se kishte detyruar një të mitur nën 14...

Stërvitjet e Serbisë 30 km larg kufirit, Kurti me deklaratë ambientaliste: Ndotje e madhe e ajrit dhe e tokës në Sanxhak

Kryeministri Albin Kurti ka thënë sot se Serbia është faktori kryesor i përpjekjeve destabilizuese për rajonin e Ballkanit Perëndimor dhe se ajo paraqet kërcënim. Ai...

Deliu-Kodra, ministres Hadari: Kur keni me ofru dorëheqje

Deputetja Blerta Deliu–Kodra e ka akuzuar ministren për vjedhje shtetërore në Komisionin për Integrime Evropiane ku raportoi ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë Rozeta...
- Advertisement -
Google search engine

sport

Boksieri kosovar, Besar Nimani, është vrarë këtë mbrëmje në Bielefeld të Gjermanisë. Sipas raportimeve të dëshmitarëve, një grup prej pesë deri në gjashtë burra ishin...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

lajme

sport

opinione

AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

Më të lexuara

Më të njohura