Sunday, April 21, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaSportVritet boksieri kosovar Besar Nimani në Bielefeld të Gjermanisë

Vritet boksieri kosovar Besar Nimani në Bielefeld të Gjermanisë

Boksieri kosovar, Besar Nimani, është vrarë këtë mbrëmje në Bielefeld të Gjermanisë.

Sipas raportimeve të dëshmitarëve, një grup prej pesë deri në gjashtë burra ishin ulur në një restorant dhe më pas thuhet se të gjithë janë larguar së bashku nga aty. Pastaj papritmas pati të shtëna jashtë, ku thuhet se u dëgjuan gjashtë deri në tetë të shtëna.

Nga këto të shtëna i vdekur ka mbetur 39-vjeçari, Besar Nimani.

Ndaj mitrovicasit thuhet se kishte pasur sulm edhe në vitin 2013.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments