Saturday, April 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeVdesin dy të lënduarit nga aksidenti i trenit me kombi-busin në Klinë

Vdesin dy të lënduarit nga aksidenti i trenit me kombi-busin në Klinë

Një tren i udhëtarëve dhe një kombi-bus janë përplasur sot në Krushevë të Madhe të Klinës. Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilët janë dërguar në Spitalin e Pejës.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments