Saturday, July 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeI mituri e rrah një person në Podujevë, viktima dërgohet në QKUK

I mituri e rrah një person në Podujevë, viktima dërgohet në QKUK

Një person është goditur nga një i dyshuar i mitur, për shkak të një mosmarrëveshje të premten në Podujevë.

Sipas raportit të policisë, viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Policia ka bërë të ditur se pas intervistimit në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregullt.

“Sheshi Ali Ajeti, Podujevë 28.06.2024 – 21:30. Është raportuar se viktima mashkull kosovar, për shkak të një mosmarrëveshje ishte goditur nga i dyshuari i mitur mashkull kosovar. Si pasojë sulmit fizik viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, kurse i dyshuari pas intervistimit në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com