Saturday, July 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeDjali raporton zhdukjen e babait në Gjilan, Policia jep detaje

Djali raporton zhdukjen e babait në Gjilan, Policia jep detaje

Një burrë nga Gjilani ka raportuar në Polici se babai i tij ka dalë nga shtëpia mëngjesin e  27 qershorit dhe se që nga ajo kohë,  nuk dihet vendndodhja e tij.

Lidhur me rastin, Policia ka nisur hetimet.

“Rr. Beteja e Koshares, Gjilan 27.06.2024 – 10:00. Më 28.06.2024 ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se në datën e cekur, ka dalë nga shtëpia babai i tij dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e tij. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raport.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com