Saturday, June 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaBlogPolicia Realizoi 170 urdhëresa të gjykatave në Ferizaj

Policia Realizoi 170 urdhëresa të gjykatave në Ferizaj


Policia Rajonale e Ferizajt në bazë të planit operativ realizimi i urdhëresave, gjatë muajit maj-2024 ka realizuar 170 urdhëresa të gjykatave kompetente për vepra të ndryshme penale. Sipas Policisë së Kosovës do të vazhdojnë edhe në ditët në vijim me realizimin e urdhëresave ndaj personave që ende nuk i janë përgjigjur thirrjes së gjykatës. “Ftojmë qytetarët të bashkëpunojnë me policinë, nëse kanë informacione për personat që janë të kërkuar nga organet e rendit, të njoftojnë menjëherë policinë, stacionin më të afërt, apo përmes aplikacionit digjital ‘’Lajmëro Policinë ‘’ dhe në numrat kujdestarë : 192,0290/326-250 & 0290/322-406. Të dhënat e juaja do të ruhen në konfidencialitet të plotë’, thuhet në komunikatën e Policisë në Ferizaj. Raporton/Rrjeti.Info.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com