Saturday, June 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeDhunë në familje e armbajtje pa leje, arrestohet i dyshuari

Dhunë në familje e armbajtje pa leje, arrestohet i dyshuari

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar në Gjilan, pasi që i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë psikike ndaj viktimave kosovare. Sipas Policisë së Kosovës, gjatë intervistimit, i dyshuari ka pranuar se në shtëpi posedon armë zjarri dhe me urdhër të prokurorit është bastisur shtëpia e të dyshuarit ku janë gjetur dhe janë konfiskuar: tri armë zjarri, dy karikatorë dhe 126 fishekë të kalibrave të ndryshëm. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. Raporton/Rrjeti.info.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com