Saturday, June 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeDëme materiale pas reshjeve të shiut në Prishtinë, Komuna bën thirrje për...

Dëme materiale pas reshjeve të shiut në Prishtinë, Komuna bën thirrje për durim për trafikun e shkaktuar

Pas reshjeve të shiut të cilat filluan në orët e hershme të së hënës, në disa zona të kryeqytetit janë shkaktuar dëme materiale.

Lidhur me këtë Komuna e Prishtinës, ka njoftuar se ekipet e zjarrfikësve dhe Drejtoria e Sigurisë dhe Emergjencave në bashkëpunim me policinë janë duke i sanuar./GazetaExpres.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com