Wednesday, May 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeDrejtori i Policisë raporton në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe të...

Drejtori i Policisë raporton në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe të Mbrojtjes

Sot, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, do të raportojë në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe të Mbrojtjes.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com