Wednesday, May 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeArrestohet një person pasi kishte sulmuar bashkëshorten dhe vajzën e tij në...

Arrestohet një person pasi kishte sulmuar bashkëshorten dhe vajzën e tij në Fushë-Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person në Fushë-Kosovë pasi kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht dy viktimat femra kosovare, bashkëshorten dhe vajzën e tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa nga i dyshuari është sekuestruar një armë gjuetie për të cilën posedonte leje dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. Raporton Rrjeti.Info.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com