Wednesday, May 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeKryetari Aliu takohet me komandantin Italian të Njësisë së Specializuar Multinacionale të...

Kryetari Aliu takohet me komandantin Italian të Njësisë së Specializuar Multinacionale të KFOR-it në Kosovë,Massimo Rosati

Kryetari Aliu ka pritur në takim Komandantin e ri të Karabinierëve italianë të Njësisë së Specializuar Multinacionale të KFOR-it në Kosovë me të cilin biseduan për një bashkëpunim të mundshëm në interes të pçrgjithshëm. ‘Mirëprita sot në zyrën time, Komandantin e ri të Karabinierëve italianë të Njësisë së Specializuar Multinacionale të KFOR-it në Kosovë, kolonelin Massimo Rosati ku ndamë çaste të këndshme bisede njohëse si dhe bashkëbiseduam mbi mundësitë e bashkëpunimit në dobi të qytetarëve’, ka shkruar Aliu në rrjetin social. Raporton/Rrjeti.Info.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com