Wednesday, May 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeKryetari i LDK-së në Ferizaj Visar Azemi thotë se do të triumfojnë...

Kryetari i LDK-së në Ferizaj Visar Azemi thotë se do të triumfojnë në rrugëtimin e tyre të përbashkët

Ka kohë që LDK-ja në Ferizaj ka nisur të aktivizohet duket realizuar aktivitete të ndryshme e duke i ngritur shqetësimet e qytetarëve. Kryetari i këtij subjekti Visar Azemi që nga marrja e mandatit ka nisur t’i takon edhe qytetarët e aktivistët nëpër lokalitete të ndryshme. Raporton Rrjeti.Info.

Azemi ka treguar se së fundi ka takuar disa aktivist e qytetar në nëndegën e Kosharës. ‘’Ishim tek kryetari i nëndegës së LDK-së në Koshare, Rizah Ademi. Bashkëbisedim shumë i vlefshëm per aktualitetin dhe rrugëtimin tonë të përbashkët. Jemi të vetëdijshëm që angazhimi konstant është çelësi për ta jetësuar Rrugën e Re, projekti që i duhet me urgjencë Kosovën. Jemi bashkë. Po fuqizohemi. Jemi në rrugë të mbarë. Ka shumë shpresë e besim. Do të triumfojmë’’, ka thënë Azemi./ Rrjeti.Info.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com