Saturday, July 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeMemli Krasniqi takon nesër Gabriel Escobarin

Memli Krasniqi takon nesër Gabriel Escobarin

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, pritet të takoj nesër të dërguarin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Burime nga Partia Demokratike të Kosovës kanë bërë të ditur se lideri i PDK-së dhe i opozitës, Memli Krasniqi do të takohet të mërkurën me emisarin amerikan dhe me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Jeffrey M. Hovenier.

Zyrtari i lartë amerikan po qëndron në Kosovë për të diskutuar për zhvillimet e fundit politike në vend e rajon.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com