Saturday, April 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmePërfshihet nga zjarri Gjykata Themelore në Kaçanik

Përfshihet nga zjarri Gjykata Themelore në Kaçanik

Burime të Indeksonline pohojnë se zjarri ka nisur gjatë natës.

Akoma nuk dihet se çka kanë qenë shkaktarët e tij.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Ismail Raka”.

Indeksonline ka kontaktuar Policinë e Kosovës për të marrë më shumë detaje mbi rastin dhe do t’iu mbajë të informuar./Indeksonline/

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments