Saturday, July 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeArrestohet një person për disa vjedhje

Arrestohet një person për disa vjedhje

Në Fushë Kosovë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti  gjatë vitit 2023  ka kryer disa raste vjedhje në lokacione të ndryshme. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është ndërguar në mbajtje. Njofton Policia e Kosovës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com