Saturday, June 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaBlogFushë Kosovë: Një burrë sulmohet fizikisht nga gruaja me të cilën po...

Fushë Kosovë: Një burrë sulmohet fizikisht nga gruaja me të cilën po bashkëjetonte

Një burrë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga një grua me të cilën është duke bashkëjetuar.

Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë dhe nuk raportohet për të arrestuar.

DHUNË NË FAMILJE mFushë Kosovë 01.06.2024-10:15. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare me të cilën është duke bashkëjetuar. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.” – thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com