Saturday, June 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeEkskluzive: Tre personat nga Shtimja që përfunduan në spital, dyshohet se dhuna...

Ekskluzive: Tre personat nga Shtimja që përfunduan në spital, dyshohet se dhuna nisi mes burrit e gruas e pastaj involvohen edhe dy djemtë e tyre

Rrjeti. Info nga burimet e veta ka mësuar se tre personat që kanë marrë trajtim mjekësor në Spitalin Rajonal në Ferizaj pas një përleshje mes familjarëve, dyshohet se dhuna kishte nisur pas një përleshje verbale mes burrit dhe gruas në rrugën “12 Qershori” në Shtime. Rrjeti.Info, merr vesh se pas dhunës mes bashkëshortëve, janë involvuar edhe dy djemtë e tyre. Sipas burimeve, (D.K 62 vjeçar), dyshohet se është njeri prej personave te perfshire ne kete rast.

Lexo edhe:

https://rrjeti.info/index.php/2024/05/19/tre-persona-behen-per-spital-pas-nje-perleshje-mes-familjareve-ne-shtime/

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com