Wednesday, May 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeVogëlushët e shkollës së Pjetërshticës vizitojnë Kuvendin e Komunës së Shtimes

Vogëlushët e shkollës së Pjetërshticës vizitojnë Kuvendin e Komunës së Shtimes

Zyrtarët Komunal të Shtimes gjatë ditës kanë pritur në sallën e kuvendit vogëlushët e Shkollës së Mesme të Ulët “Idriz Ajeti” nga fshati Pjetërshticë. Sipas edukatores së tyre, Dafina Hajredinaj, qëllimi i kësaj vizite ishte që nxënësit t’a shohin nga afër punën që bënë kuvendi i komunës sonë. Ndërkaq, kryesuesi i Kuvendit Adnan Ademi, i informoi vogëlushët për rrjedhën e punëve por nga ana tjetër ishin të vegjëlit që ishin më kurreshtarë dhe bënin pyetje të ndryshme.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com