Saturday, April 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeMoti sot: Me diell dhe vranësira

Moti sot: Me diell dhe vranësira

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuaram shkruan Meteo Kosova transmeton Klankosova.tv

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme por më dominues do të jetë nga veriperëndimi, me shpejtësi prej 15 deri në 37 kilometër në orë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej katër deri në shtatë gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20 gradë Celsius.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments