Saturday, July 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeAeroporti i Cyrihut, përzgjedhet më i miri i Evropës

Aeroporti i Cyrihut, përzgjedhet më i miri i Evropës

Aeroporti i Cyrihut është zgjedhur përsëri më i miri në Evropë. Aeroporti lokal mori çmimin ASQ si “Aeroporti më i mirë i Evropës në kategorinë 25 deri në 40 milionë pasagjerë” për të gjashtën herë radhazi.

“Ne jemi shumë të kënaqur që ishim edhe një herë në gjendje të fitonim dy nga çmimet më prestigjioze në industrinë tonë,” tha CEO Lukas Brosi.

Çmimi njeh aeroportet në mbarë botën që ofrojnë përvojën më të mirë të klientit bazuar në opinionin e pasagjerëve.

Sondazhi përfshin 34 kategori të ndryshme si infrastruktura, kontrollet e sigurisë, opsionet e ushqimit dhe masat higjienike./Indeksonline/

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com