Saturday, June 22, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmePersoni i maskuar tenton ta thyej një lokal në Ferizaj

Personi i maskuar tenton ta thyej një lokal në Ferizaj

Pronari i një marketi në Ferizaj ka deklaruar se një person i maskuar ka tentuar t’ia thyej lokalin-marketit, ndërsa dyshohet se pronari ka shtënë me armë zjarri (në ajër) për ta frikësuar personin e maskuar. Raporton/Rrjeti.Info.

“Njësitet policore te ankuesi, tani si i dyshuar në vendin e ngjarjes kanë sekuestruar pistoletën me 8 fishekë (me leje) dhe tri gëzhoja. Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”,thuhet në njoftim të Polocisë.  

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com