Saturday, April 20, 2024
No menu items!
spot_img
BallinaLajmeParashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme parashikohet të mbajë mot diell dhe vranësira, ndërsa gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes pritet të ketë reshje lokale shiu, të cilat në zona të caktuara pritet të jenë në formë të rrebesheve.

Meteo Kosova ka njoftuar se ka mundësi të ketë ndonjë vetëtimë dhe bubullimë, ndërsa temperaturat do të shënojnë ngritje.

“Minimalet do të lëvizin prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 19°C. Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-31 km/h”, thuhet në njoftim.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments